ثبت نام کاربر جدید

تمامی آژانسهای مسافرتی دارای مجوز معتبر از "سازمان میراث فرهنگی و گردشگری" میتوانند با عضویت در این وب سایت و بوسیله کنترل پنل اختصاصی خود آگهی تورهای خود را در این وب سایت درج نمایند.

چنانچه شما قصد ثبت نام، عضویت و دریافت کنترل پنل ویژه آژانسهای مسافرتی را دارید میتوانید از فرم زیر نسبت به ثبت نام و دریافت نام کاربری اقدام نمایید. دقت داشته باشید پس از پر نمودن فرم زیر و فعال شدن عضویت شما توسط مدیریت سایت (بعد از بررسی صحت ورود اطلاعات وارد شده در فرم زیر) ایمیل تایید عضویت برای شما فرستاده میشود که شما میتوانید از طریق این نام کاربری و کلمه عبوری که انتخاب کرده اید وارد کنترل پنل ویژه خود شوید.
تکمیل و ارسال فرم زیر به منزله در اختیار قراردادن کنترل پنل ویژه به شما نمیباشد و تنها بخشی از مراحل ثبت نام آژانس مسافرتی شما در بانک اطلاعات ما میباشد و همچنین درج نام آژانس شما در قسمت آژانسها کاملا به نظر مدیریت سایت مربوط میباشد و ممکن است درخواست عضویت شما مورد تایید مدیریت سایت قرار نگیرد.  هزینه آبونمان عضویت فعلا رایگان میباشد   .

خواهشمند است قبل از تکمیل فرم زیر نکات فوق را به دقت مطالعه فرمایید . 

نکته مهم 1 :

دقت فرمایید که برای تکمیل و ارسال فرم عضویت آژانسها می بایست، شماره مجوز بند ب به همراه تصویر اسکن شده مجوز دارای اعتبار آژانس مسافرتی از سازمان گردشگری و میراث فرهنگی را به همراه این فرم برای ما ارسال نمایید. 

نکته مهم 2 :

حداکثر اندازه مجاز جهت فایل اسکن شده مجوز بند ب آژانس 300 کیلو بایت میباشد. 

نکته مهم 3 :

هر آژانس مسافرتی مجاز به 1 بار ثبت نام می باشد و ثبت نام می بایست زیر نظر مستقیم مدیر عامل صورت گیرد. 

نکته مهم 4 :

پر کردن فیلدهای * دار الزامیست.

نکته مهم 5 :

در صورتیکه اطلاعات آژانس شما در لیست آژانس های مسافرتی ثبت شده در سایت موجود می باشد نیاز به ثبت نام مجدد نیست ، تنها کافیست  تصویر اسکن شده مجوز بند ب را به همراه لینک اطلاعات آژانس در سایت به ایمیل info [@] najafdar.ir ارسال کنید ، تا نام کاربری و کلمه عبور برایتان ارسال شود.


بدون فاصله مثال : myAgencyName
جهت دریافت پیامک های ارسالی سایت مربوط به تایید حساب کاربری و تایید تورهای مسافرتی و غیره
مثال : http://www.najafdar.ir
مثال : info@najafdar.ir
حداکثر اندازه فایل مجاز 300 کیلوبایت میباشد
لطفا منتظر باشید تغییر کد
.
.
با کلیک روی 1+ از سایت ما حمایت کنید