ویزای فرودگاهی مالزی برای ایرانیان 14 روزه شد

4049 بازدید  | انتشار: 1392-07-16پس از مصاحبه‌ها و شایعاتی طولانی مدتی که در باره 14 روزه شدن ویزای فرودگاهی برای ایرانیان شنیده می شد امروز پلیس مهاجرت مالزی این کاهش مدت ویزا را تایید کرد.

پس از مصاحبه ها و شایعاتی طولانی مدتی که در باره 14 روزه شدن ویزای فرودگاهی برای ایرانیان شنیده می شد امروز پلیس مهاجرت مالزی این کاهش مدت ویزا را تایید کرد. 

 

پیش از این ویزای فرودگاهی برای ایرانیانی که قصد مسافرت به مالزی را داشتند 90 روز بود . احمد زاهد وزیر کشور مالزی 30 جولای امسال پس از مکالمه دوستانه تلفنی با نماینده ویژه دولت استرالیا ، مایلز کوپا در جمع خبرنگاران اعلام کرده بود صدور ویزا به محض ورود (VOA) برای اتباع برخی کشورها از 90 روز به 14 روز کاهش پیدا کرده است. وی در این مصاحبه از ذکر نام این کشور ها خود داری کرده بود.

 

وزیر کشور مالزی در گفتگو با روزنامه استار افزوده است، این تغییر شامل اتباع کشورهایی است که از مالزی برای عبور و مهاجرت غیر قانونی در استرالیا استفاده می‌کنند و این تصمیم به درخواست دولت استرالیا صورت پذیرفته است.

 

پیش از این سفارت مالزی در تهران کاهش مدت ویزا برای ایرانیان را در گفتگویی تلفنی تکذیب کرده بود.

 

پیش از این هم کشور اندونزی به درخواست دولت استرالیا صدور ویزا در فرودگاه را برای اتباع ایرانی متوقف کرده بود.

 

این در حالیست که سایت رسمی مهاجرت مالزی هنوز اقدامی برای به روز رسانی نکرده و مدت ویزا برای ایرانیان در این وبسایت کماکان 90 روز است.


نظرات

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :
کد امنیتی :
جهت تغییر کد امنیتی بر روی آن کلیک کنید
 


.
.
با کلیک روی 1+ از سایت ما حمایت کنید