6 نفر از عوامل فيلم ده نمكي امروز كشته شدند! + تصاویر

20978 بازدید  | انتشار: 1392-07-19 

 

6نفر عوامل فيلم ده نمكي امروز كشته شدندخبر جديد داغ

 به گزارش خبرگزاری فارس بنابراین گزارش، اطلاعات دقیقی از میزان خسارات این سانحه به دست نیامده است اما شنیده شده مسئول جلوه های ویژه شهرک سینمایی و رئیس این شهرک جزو آسیب دیدگان سانحه می باشند.

 


ده نمکی در تماسی که خبرنگار ما با وی گرفته، حاضر به مصاحبه نشده و اعلام نموده که قادر به پاسخگویی نیست.

بر اساس شنیده های ما به غیر از شریفی راد 5نفر دیگر از عوامل فنی این فیلم سینمایی نیز در این حادثه در گذشتند. در این حادثه عوامل «معراجی‌ها» در حال کار گذاشتن مواد منفجره داخل یک از وسایل صحنه بودند که با انفجار آن متاسفانه شریفی‌راد و 5 نفر از دستیاران او جان به جان آفرین تسلیم کردند.

 به گزارش خبرگزاری فارس، صبح امروز جواد شریفی راد مدیر جلوه های بصری فیلم سینمایی «معراجی ها»‌ درحالیکه گروه آخرین روزهای فیلمبرداری را پشت سر می گذاشت به دیار باقی شتافت.

 

بنابراین گزارش شریفی راد که تاکنون مسئولیت جلوه های ویژه بیش از 30فیلم سینمایی را برعهده داشته است به تازگی مراحل فنی فیلم عظیم «محمد(ص)» را به پایان رسانده و از نخستین تجربه های او در سینمای انقلاب می توان به «حمله به اچ3»، «شمارش معکوس»،‌ »مسیر معکوس» اشاره کرد و از آخرین کارهای او «شکارچی شنبه» و »اخراجیهای یک و 2» بود. 

 در جریان فیلمبرداری فیلم سینمایی معراجی ها در شهرک سینمایی دفاع مقدس واقع در اتوبان تهران - قم انفجار شدیدی رخ داد که بر اثر آن مدیرعامل شهرک سینمایی دفاع مقدس و پنج تن دیگر کشته شدند.


عکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارعکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارعکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارعکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارعکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارعکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارعکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارعکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارعکس صحنه فیلم معراجی‌ها پس انفجارجزییات انفجار پشت صحنه معراجی‌ها از زبان ده‌نمکی کارگردان فیلم سینمایی «معراجی ها» درباره حادثه امروز گفت: این حادثه پیش از فیلم برداری روی داد و برای هیچ یک از بازیگران اتفاقی نیفتاده است.
این انفجار پیش از ظهر امروز در شهرک سینمایی دفاع مقدس بر اثر حمل مواد منفجره در صندوق عقب خودرو روی داد. مسعود ده نمکی در گفت وگو با واحد مرکزی خبر افزود: شریفی راد مسوول جلوه های ویژه در حال آماده سازی مواد منفجره برای بازسازی صحنه هایی از عملیات کربلای 5 بود که خودروی وی منفجر شد که به همراه  چهار نفر دیگر از همکارانشان جان باختند. وی درباره علت انفجار اظهار بی اطلاعی و اضافه کرد: کارشناسان باید در این خصوص نظر دهند. ده نمکی درباره تعداد کشته ها و زخمی ها گفت: پنج نفر کشته و دو نفر هم زخمی شدند که مدیر عامل شهرک سینمایی دفاع مقدس هم در حال صحبت کردن با مرحوم جواد شریفی راد بود که وی نیز در این حادثه جان باخت.

مدیر شبکه اول سیما نیز گفت: علت انفجار در شهرک سینمایی دفاع مقدس در دست بررسی است و هنوز هیچ چیز مشخص نیست. مهدی فرجی در تشریح انفجار در این شهرک با بیان این که امروز حدود ساعت10:30دقیقه از این حادثه مطلع شدم افزود: شماری از کارکنان شهرک سینمایی و همچنین دست اندرکاران فیلم معراجی ها از جمله مسوول جلوه های ویژه این فیلم بر اثر این انفجار جان باختند. وی با تاکید بر این که علت این انفجار هنوز مشخص نیست؛ گفت: دو نفر در این حادثه مجروح شدند که به بیمارستان منتقل شده اند. همچنین تهیه کننده فیلم معراجی ها درخصوص انفجار در شهرک سینمایی گفت: در این حادثه یکی از همکاران بخش جلوه های ویژه فیلم جان باخت. رضوی با بیان این که علت حادثه هنوز مشخص نشده است؛ گفت: خودرویی که مواد منفجره در آن بوده متعلق به مرحوم شریفی بود.نظرات

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک : در سایت نمایش داده نمی شود
متن پیام :
کد امنیتی :
جهت تغییر کد امنیتی بر روی آن کلیک کنید
 


.
.
با کلیک روی 1+ از سایت ما حمایت کنید