گوانگجو

چینی ها کل پاریس را کپی کردند!+تصویر

چینی ها در دنیا به کپی کاری از محصولات مشهورند. این بار آنها نه یک برند مشهور و معروف را که یک شهر را یک جا کپی کرده اند.

جاذبه های طبیعی گوانگجو

گوانگجو یکی از مناطق توسعه یافته و قدرتمند چین و پایتخت استان گوانگجو است که منطقه ای عالی در کنار رود مروارید و در نزدیکی دریای چین است

جاذبه های تاریخی گوانگجو

معبد فرزند پارسا

هتل استار سیتی(گوانگجو - 3 ستاره)

اين هتل داراي 160 اتاق مي باشد.شيشه هاي دوجداره اتاق ها نيز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامي که شما چرت ميزنيد؛ جلوگيري ميکند. اين هتل با داشتن فروشگاه هاي متعدد به خود ميبالد.اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود ميباشد.شما نيز مي توانيد

هتل ونیز(4ستاره - گوانگجو )

هتل 4 ستاره Venice،در مجاورت رودخانه Pearl و در فاصله 20 دقیقه ای با ماشین تا نمایشگاه Pazhou قرار گرفته است. هتل اقامتی را به همراه اینترنت رایگان، رستوران، اتاقهای آواز خوانی و خدمات پیغام رسانی ارائه میدهد.

نمايشگاه صادرات و واردات گوانگجو

نمايشگاه صادرات چين كه از سال ١٩٥٧ هر 2 سال دوبار در بهار و پاييز برگزار و به نام نمايشگاه گوانجو ( نمايشگاه كانتون) شناخته مي شود. اين نمايشگاه بزرگترين نمايشگاه تجاري چين است كه داراي متنوع ترين شركت كننده و بيشترين بازديدكننده مي باشد.

ديدني هاي گوانگجو

بزرگترین وقدیمی ترین معبد بودا در منطقه Ling nan است و نقش بسار مهمی در میان بودائیان چین دارد زیرا بسیاری از راهبان تارک دنیا برای انجام مراسم مذهبی به این معبد می آیند.

گوانگجو در یک نگاه

گوانگجو شهری در جنوب چین و در شمال رودخانه قابل کشتیرانی ( PEARL PIVER ) واقع شده، سومین شهر مهم چین و همچنین بندری مهم و تجاری ومرکز استان گوان دونگ چین است.

مراکز خرید گوانگجو

شهر گوانگجو به دلیل گسترش فعالیتهای اقتصادی خود دارای مناطق و محلهای متعددی برای خرید کردن و استفاده از بازارهای محلی است که آن را به بهشت خریداران تبدیل کرده است و میتواند جذابیت خاصی برای بازدیدکنندگان این بازارها داشته باشد.

رستوران های گوانگجو

در شهر گوانگجو مانند سایر شهرهای چین انواع رستورانهای محلی و خارجی وجود دارد که مسافران می توانند با توجه به سلیقه و ذائقه خود از انواع غذاهای سنتی و خارجی استفاده نمایند که در ذیل به بعضی از رستورانهای معروف این شهر اشاره میکنیم..
.
با کلیک روی 1+ از سایت ما حمایت کنید