هانگزو

تاريخچه ، اقتصاد و ساختار هانگزو

هانگزو شهر درياچه ها است. زيبايي اش در تصور نمي گنجد. در هانگزو از شهر صنعتي شانگهاي فاصله مي‌گيريد و به دامان طبيعت فرو مي رويد. راه رفتن در باغ گل آن چيزي نيست كه بتوان از خاطره ها محو كرد.

مراكز خريد ،حمل و نقل و فرودگاه هانگزو

از محصولات برجسته هانگزو مي توان ابريشم چين ، چاي و نشاسته نيلوفر آبي را نام برد. اين شهر داراي عالي ترين پارچه هاي اطلسي ابريشمي است و بهترين مركز براي خريد پارچه و البسه ابريشمي ، بازار ابريشم اين شهر است كه در تقاطع خيابانهاي فنگ شي (Fengqi) و تيوچانگ (Tiyuchang) واقع شده است. چاي لانگ جينگ (Longjing) يا چاي خوب اژدها نيز يكي از كالاهاي خوب اين شهر است كه داراي تاريخ قديمي است و براي سلامتي ...

هانگزو در یک نگاه

هانگزو (Hangzhou) مرکز ایالت ژجيانگ (Zhejiang)می باشد، مرکزی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی با جمعیتی بالغ بر 6 میلیون نفر، بسیار زیبا و از نظر اقتصادی در جایگاه دوم در چین مطرح می باشد.

ديدني هاي هانگزو

شهر هانگزو، مرکز ایالت Zhejiang و مرکز سیاسی، اقتصادی و فرهنگی این ایالت می باشد. این شهر که واقع در 180 کیلومتری شانگهای و در جنوب Grand Canal، در کنار رود Qiantang و دلتای Yangtze قرار دارد، به دلیل طبیعت و موقعیت زیبا و مشهورش و همچنین آب و هوای معتدل و چهار فصلش، یکی از شهرهای مهم و توریستی کشور چین می باشد.
.
با کلیک روی 1+ از سایت ما حمایت کنید